Předchozí
šipka vlevo
Následující
šipka vpravo
Zavřít Přesunout

Registrace na server Equimarket.eu

Čtěte pozorně před registrací


Než se zaregistrujete, žádáme Vás, abyste si přečetli kompletní Pravidla používání serveru , která naleznete ZDE. Pro pokračování v registraci je nutné s těmito pravidly souhlasit.
Zejména Vás žádáme o přečtení částí:


Aby bylo zajištěno, že u každého inzerátu bude alespoň nějaký funkční kontakt, je nutné během registrace zadat správnou a plně funkční e-Mailovou schránku, na kterou Vám bude zasláno Vaše přihlašovací heslo (to si budete moci po přihlášení kdykoli změnit). Proto Vás žádáme, abyste před registrací ověřili funkčnost Vaší schránky. Zkontrolujte prosím, že uživatelská schránka je fukční a není přeplněná. Též si prosím zkontrolujte, zda vám mail nespadl do spamu. V opačném případě není možné odeslat registrační mail s heslem, bez kterého se na server nepřihlásíte.


V případě, že jste se již zaregistrovali, a teprve poté jste zjistili nefunkčnost Vaší schránky, nebo Vám mail s heslem během cca 30 minut nepřišel, zašlete si ho znovu pomocí volby "Zapomenuté heslo", kterou naleznete vedle volby "Nová registrace". Pokud Vám ani pak heslo nepřijde, nebo budete-li mít jakékoli technické problémy se servrem, kontaktujte nás mailem či telefonicky.Četl jsem celá pravidla serveru, obchodní podmínky, reklamační řád
i zásady o ochraně osobních údajů a souhlasím s nimi