Předchozí
šipka vlevo
Následující
šipka vpravo
Zavřít Přesunout

Ceník služeb a pravidla serveru

Ceník služeb serveru
ID:PopisDobaCena bez DPH
1Záhlaví serveru (743x100)1 měsíc5.500,--
2Vertikální banner (120x600) vlevo nebo vpravo od hlavního okna1 měsíc4.500,--
3Vyskakovací okno (585x343)1 týden1.000,--
4Banner 468x60 na Titulní stránce mezi inzeráty1 měsíc1.500,--
5Banner 468x60 na Titulní stránce pod inzeráty1 měsíc900,--
6Banner 468x60 v detailech inzerátu1 měsíc1.200,--
7Banner 468x60 - střídání na volných pozicích1 měsíc300,--
8Běžný komerční inzerát-ZDARMA
9Běžný soukromý inzerát-ZDARMA
10Inzerát stále vpředu a na titulní stránce (VIP)2 dny za kredity20,--
11Inzerát stále vpředu a na titulní stránce (VIP)2 dny za SMS50,--
12Inzerát stále vpředu a na titulní stránce (VIP)1 měsíc - platba naráz přes kredity600,--
13Dokoupení kreditůNa účet 626138001/55001Kč = 1Kredit

 • Ceny jsou platné od 1.6.2010
 • Všechny uvedené ceny jsou v Kč.
 • Ceny bannerové inzerce jsou bez DPH.
 • Ceny VIP inzerce jsou včetně DPH.
 • Při dlouhodobé spolupráci platí následující slevy
  • 2 měsíce - 15%
  • 3 měsíce - 20%
  • 4 - 11 měsíců - 30%
  • 12 a více - 50%
  • Podmínkou těchto slev je platba předem za celé objednané období.
 • Ceny nezahrnují výrobu bannerů
 • Všechny bannery musí být ve formátu GIF případně SWF (flash).
       V případě SWF nedoporučujeme dávat přímo do flashe odkaz, ten zařídí náš server na událost.
 • Ceny jsou vždy za uvedenou dobu,
       (na kratší dobu se cena vypočítá příslušným poměrem)
 • Během objednaného období je možné bannery na zaplacených pozicích libovolně obměňovat
       (dostanete přístup, administrovat pak můžete sami)
 • Kampaně je možné kombinovat, pomůžeme Vám navrhnout nejlepší kombinaci na míru.
 • Cena vyskakovacího panelu je počítána na jedno vyskočení za den na každém počítači během prvních 3 dnů,
       4 dny se okno zobrazí pouze nově příchozím. Častější zobrazování není efektivní.
 • Inzerát na titulní stránce a na předních místech je bez rozlišení jeho pozice
 • Ostatními stránkami se rozumí vše krom titulní stránky a detailu inzerátu
       (např. vkládání inzerátu, vyhledávání, výsledky vyhledávání, poslední inzeráty...)


 • Statistika pro inzerenty

  Případné zájemce o umístění reklamy bude zcela jistě zajímat statistika návštěv našeho serveru. Statistika Waudit je veřejně přístupná.


  Proč je na server zakázáno vkládat poptávky?

  Equimarket.eu je výhradně nabídkový server. Je postaven na přesně specifikovaných nabídkách, kterým je možné vyplnit spoustu důležitých parametrů, podle nichž je možné dále vyhledávat. Poptávky jsou velmi abstraktní, těžko uchopitelná záležitost, nad kterou by se jakékoli vyhledávání jen těžko stavělo. Proto jsme se rozhodli, že poptávky na Equimarketu nebudou. Pokud něco sháníte, využijte možnosti vyhledávání a prohledejte vložené nabídky. Poptávkové inzeráty budou mazány. Jedinou vyjímkou je sekce práce.  Proč nemohu stejný inzerát vložit vícekrát?

  Unikátnost inzerátů a jejich snadná editace s možností posunování na přední pozice každých 10 dnů nás odlišuje od jiných serverů. Chceme, aby server byl stále přehledný pro jeho návštěvníky, proto není žádoucí, aby na stejného koně, ustájení či jinou věc existovalo více inzerátů. Zároveň díky podrobnému vyhldávání máte jistotu, že Váš inzerát nikdy nezapadne a bude nalezen i po delší době.


  Zároveň nechceme, aby uživatelé stejné inzeráty mazali a ty samé vkládali znovu. Inzeráty vidíme i po jejich smazání a pokud uživatel v krátké době po sobě inzerát smazal a vložil znovu, bude nový inzerát smazán admistrátorem a obnoví se původní. Místo mazání a vkládání nových inzerátů využijte jejich editaci.


  Každou editací 1x za 10 dnů se inzerát automaticky posune na přední pozice, stejně jako by byl nový, není třeba jej tedy mazat a vkládat znovu. Pokud chcete mít inzerát vpředu a na titulní stránce stále, využijte možnosti placené VIP inzerce.  Jak zařadím inzerát mezi VIP za kredity?

  Zařazení inzerátu na preferenční pozici lze uhradit nashromážděnými kreditními body, které každý registrovaný uživatel dostává za používání serveru. Inzerát na VIP pozici můžete zařadit minimálně na dva dny, k čemuž je nutné mít minimálně 20, kreditů.

  Návod:
  1. Přihlásíte se do systému
  2. Otevřete si detail inzerátu, který chcete zařadit jako VIP (inzerát naleznete pod tlačítkem "Moje inzeráty")
  3. Úplně dole v detailu kliknete na tlačítko "Zařadit jako VIP"
  4. Otevře se dialogové okno, které vás informuje o stavu Vašeho konta a kde vyberete počet dnů,
      na které chcete inzerát zařadit mezi VIP. (nebo o které chcete jeho dobu mezi VIP prodloužit)
  5. Pokud máte dostatek kreditů a je mezi 10ti VIP pozicemi volné místo, Váš inzerát se
      po uložení zařadí na preferenční pozici a Vám bude z konta odečten příslušný počet kreditů.

  Pokud během zařazení inzerátu na VIP pozici inzerát smažete, nevyčerpané VIP dny propadnou, není tedy možné žádat o vrácení nevyčerpaného množství kreditů. Bude-li jako VIP zařazen inzerát odporující pravidlům serveru, bude admnistrátory zablokován a budete o tom informováni. Po odstranění nedostatků bude odblokován a VIP se bude počítat až ode dne odblokování. V případě, že uživatel neodstraní po výzvě nedostatky nebo bude inzerát hrubě porušovat pravidla či zákony, bude smazán bez náhrady kreditů.

  Způsob dokoupení kreditů

  Pokud budete chtít dokoupit další kreditní body, můžete tak učinit zatím pouze bankovním převodem. Číslo našeho účtu je 626138001/5500. Jako variabilní symbol uveďte číslo jednoho z Vašich inzerátů. Podle variabilního symbolu poznáme, komu máme body připsat. Body Vašemu účtu připíšeme ihned po identifikaci příchozí platby. Aby nemohlo dojít k chybné identifikaci platby, žádáme uživatele, aby nás o zaslaných penězích informovali vzkazem u inzerátu, prostřednictvím e-mailu (kde uvedou svůj login), telefonicky či prostřednictvím SMS. Minimální počet kreditů, které lze koupit je 100, což představuje 100,-- Kč(vč.DPH) Nižší částky prosím neposílejte, nebudeme na ně reagovat a peníze by zbytečně propadly. Za VIP pozici je také možno zaplatit pomocí SMS. Cena SMS je 50,--Kč na dva dny.

  Komu je server určen?

  Server Equimarket.eu je určen všem, kteří prodávají nebo chtějí koupit koně, nabízí či shánějí služby spojené s chovem nebo jezdeckým sportem. Server je veřejný. Většina funkcí (včetně vkládání inzerátů) vyžaduje registraci, která přináší pro uživatele spoustu výhod:

 • Přehledný seznam vložených inzerátů
 • Statistika návštěv inzerátu
 • Vložení až 5ti fotek, odkazu na video či soukromou prezentaci
 • Platnost vloženého inzerátu je v kategorii Koně 60 dnů.
 • Jednoduché obnovení inzerátu, po jeho editaci dojde i prodloužení platnosti
 • Přidávání cizího inzerátů do oblíbených
 • Přehled počtu mých návštěv každého inzerátu
 • Uložení dotazu na inzeráty jako "Hlídacího šimla", podle něhož kdykoli znovu vyhledám
 • Každý registrovaný uživatel sbírá používáním serveru kredity, které bude moci v budoucnu použít na zaplacení zpoplatněných funkcí serveru (např. koupit preferenční pozici inzerátu a pod.)

  Registrací na server zároveň souhlasíte s jeho podmínkami. Při jejich porušení může být zablokován inzerát a za opakované vážné prohřešky bude bez náhrady zablokován účet a zrušeno kreditní konto. Registrací zároveň dáváte souhlas s tím, že Vás můžeme e-mailem informovat o novinkách na serveru.
  Kolik za to zaplatím?

  Inzerce na serveru Equimarket.eu je zcela zdarma. Nyní je zpoplatněna pouze jediná funkce - zařazení inzerátu na preferenční pozici (a tím i jeho trvalejší pozice na titulní stránce) Do budoucna se počítá se zpoplatněním ještě některých dalších "nadstandardních" funkcí. Za tyto služby se bude platit pomocí získaných kreditů a přes službu Premium SMS. Registrovaní uživatelé, kteří budou inzerovat a vyhledávat na Equimarketu od samého začátku, budou odměněni automatickým připisováním kreditů, díky nimž budou moci i zpoplatněné funkce využít zdarma.


  Co to jsou kredity?

  Kredity jsou body, které se Vašemu kontu automaticky připisují za různé činnosti na serveru. Seznam činností, za které jsou Vám body připisovány, přehled Vašich kreditů a v budoucnu přehled čerpání kreditů naleznete v záložce "Kredity" (pouze registrovaní uživatelé). Za zpoplatněné funkce na serveru je možné těmito kredity zaplatit. Kredity jsou přepočítávány v kurzu 1 kredit = 1,--Kč. Vyhrazujeme si právo kdykoli upravit seznam a hodnoty kreditů za jednotlivé činnosti. Kredity nelze převádět mezi uživateli a nelze je vyměnit za peníze či jiné služby, než ty, které nabízí server Equimarket.eu. Při zjištění podvodného sbírání kreditů (pomocí různých skriptů či robotů) budou takovému uživateli všechny nasbírané (nikoli koupené) kredity odebrány bez náhrady a bez varování. Pokud bude administrátorem smazán inzerát, budou smazány i všechny kredity, které s tímto inzerátem souvisí. Při opakovaném zjištění bude registrace zcela zrušena bez nároku na náhradu za kredity včetně zakoupených.


  Co je to "Hlídací šiml"?

  "Hlídací šiml" je funkce, díky které si můžete velmi zjednodušit prohledávání inzerátů. Po vyhledání v inzerátech si uložíte šimla a pak již stačí jedním kliknutím myši znovu celé prohledávání zopakovat. Inzeráty se řadí od nejnovějších po nejstarší a u každého inzerátu vidíte, kolikrát jste ho již navštívili.


  Kdy mi může být inzerát zablokován?

  Pro udržení kvality informací na serveru administrátoři pravidelně kontrolují nové nebo upravené inzeráty, aby odpovídaly zaměření serveru a správné zařazení do kategorií. Přikládané fotografie či odkazy na video musí být v dostatečné kvalitě. O zablokování inzerátu bude uživatel informován e-mailem včetně vzkazu o důvodu zablokování. Uživatel může také napsat administrátorům vzkaz ke svému inzerátu. Nejčastějšími důvody zablokování může být:

 • Inzerát neodpovídá zaměření serveru
 • Inzerát je duplicitní - na serveru existuje inzerát na stejného koně, stáj .. i třeba od jiného uživatele
 • Inzerát je vložen do špatné kategorie
 • Inzerát je poptávkový - poptávky je povlené vkládat pouze do sekce práce
 • Inzerát není vhodný ke zveřejnění, porušuje etiku či zákony (vulgárnosti...)
 • Fotografie je velmi špatné kvalitě, nebo je "slepená" z několika fotek
 • Fotografie neodpovídá zaměření serveru či vloženému inzerátu
 • Fotografie je vložena v rozporu se zákonem o autorských právech
 • Odkaz na video či prezentaci je nefunkční nebo nesouvisí s inzerátem
 • Video není ve formátu, který se dá přehrát na čistě nainstalovaných Windows XP
 • Pokud zjistíme, že byl stejný inzerát často mazán a znovu vkládán za účelem jeho předřazení před ostatní.
  Za co mi může být smazána registrace?

  Za opakované porušování pravidel serveru, nebo i jednorázové porušení platných zákonů ČR či dobrých mravů. Spolu se smazáním registrace dojde i ke smazání všech kreditů, které daný uživatel nasbíral nebo si koupil přes premium SMS. O smazání registrace nemusí být uživatel informován. Za hrubé porušení pravidel se považuje zejména podvodné sbírání kreditů pomocí robotů a vkládání inzerátů neodpovídajících zaměření serveru nebo vkládání fotografií na něž nemá vkladatel autorská práva či souhlas nositele těchto práv. Při zjištění činnosti porušujících zákony ČR budou veškeré dostupné údaje předány Policii ČR.


  Jak je to s autorskými právy na fotky?

  Odpovědnost za autorská práva ke všem vkládaným fotografiím nese vkladatel inzerátu a server Equimarket.eu v případě zjištění porušení autorských práv inzerát zablokuje. Při opakovaném zjištění dojde ke zrušení registrace.

  Naopak s veškerými zde uveřejněnými fotografiemi je zakázáno bez souhlasu vkladatele jakkoli nakládat v rozporu s autorským zákonem a to včetně uveřejňování fotografií na jiných serverech včetně virtuálních stájí. Prosím, aby si všichni, kdo chtějí fotografii ze serveru Equimarket.eu požádali vkladatele inzerátu o jeho souhlas.

 • Nakládání s osobními údaji

  Při nakládání s osobními daty se řídíme Zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.  Osobní údaje související s inzercí

  Registrovaný zákazník využíváním služeb inzertního serveru EQUIMARKET.EU dává souhlas ke shromaždováním osobních údajů a zobrazení kontaktních údajů spolu s inzerátem. Provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za korektnost těchto údajů ani jejich zobrazování na serverech třetích stran, jako jsou například internetové vyhledavače (Google...)  Osobní údaje nesouvisející s inzercí

  Prodávající prohlašuje, že veškeré získané osobní údaje nesouvisející s inzerátem, nutné pro zakoupení VIP inzerce či dalších placených služeb na serveru, budou použity pouze pro interní potřebu provozovatele serveru, a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Tyto informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů a v neposlední řadě kvůli možnosti uznání reklamace.  Zrušení účtu na Equimarketu.eu

  Každý uživatel má právo na zrušení své registrace na serveru. Zrušením registrace budou automaticky smazány i veškeré inzeráty uživatele a dojde k zániku získaných kreditů. O způsobu vyúčtování zakoupených kreditů se dočtete ZDE. Dále se již se nebudou údaje nikde zobrazovat. Ani po zrušení účtu ale nedokážeme zajistit, aby se údaje přestaly zobrazovat na serverech třetích stran, jako jsou například internetové vyhledavače (Google...), které si načtené stránky pamatují velmi dlouhou dobu i po té, co stránka přestane existovat. Z tohoto důvodu se budou Vaše údaje na těchto serverech při hledání určitých klíčových slov ještě po nějakou nabízet, ale nabízený odkaz na server bude již neplatný.


  Jak postupovat v případě, že byla zaslána SMS a inzerát není na VIP

  1. Zašlete nám mail, který bude obsahovat

  • přesné znění odeslané SMS
  • přesný datum a čas odeslání SMS
  • telefonní číslo, ze kterého byla SMS odeslána
  • číslo inzerátu který měl být na VIP zařazen


  2. Pokud platbu identifikujeme podle kódu zaslaného v SMS, pošleme Vám mail obsahující heslo, prostřednictvím kterého je možné inzerát na VIP zařadit. případně Znáte - li heslo vygenerované systémem PremiumSMS (zobrazované v obrazovce spolu s kódem, ktery zasíláte v SMS - viz. obrázek), pak postupujte prosim nasledujícím způsobem:

  • Jdětete znovu do inzerátu, který chcete zařadit na VIP
  • Pokračujte stejně, jako v předchozím připadě, pouze místo tlačitka "Pokračovat" pod textem "Ješte nemám kód a heslo" stisknete odkaz "Již jsem zaslal SMS s kódem..."
  • Vyplníte kód (kód = 6 znaků zaslaných v sms za slovem DEN) a heslo
  • Stisknete Odeslat a po ověření Aktivovat..


  BEZ PŘESNÉHO ZNĚNÍ SMS (TEDY KÓDU) NENÍ MOŽNÉ PLATBU DOHLEDAT A REKLAMACI NEVYŘÍDÍME. JE TO STEJNÉ JAKO JÍT REKLAMOVAT ZBOŽÍ BEZ PARAGONU.  Storno VIP inzerce

  Veškeré služby na serveru jsou plně on-line a k připisování kreditů i zařazování inzerátů na VIP pozice dochází automaticky. U zařazení inzerátu na VIP na dobu 2 dny a kratší není možné tuto akci stornovat. Při zařazení na dobu delší je možné požádat o storno VIP inzerce, a to nejpozději v den zařazení inzerátu. První dva dny však stornovat nelze, stejně jako nelze stornovat jakoukoli VIP inzerci placenou pomocí SMS zpráv. V žádném případě však nejsou inzerentovi vraceny peníze, pouze se mu o příslušnou částku navýší jeho kreditní konto, ze kterého může platit další VIP inzerci a další služby na serveru.  Reklamace VIP inzerce

  V případě, že došlo k online nákupu VIP inzerce a inzerát se na VIP neposunul, je nutné kontaktovat administrátora serveru. V mailu je nutné uvést co nejpřesnější datum a čas, kdy k pokusu o zařazení došlo, způsob platby a číslo inzerátu, kterého se nákup týkal. V případě platby přes SMS je nutné ještě uvést přesné telefonní číslo, ze kterého byla SMS zaslána a údaje identifikující platbu, tedy kód zaslaný v SMS a heslo, které bylo uvedeno vedle kódu. V případě platby pomocí platební karty či jiného platebního systému (PayPal, Moneybookers...) nám prosím zašlete doklad o provedené platbě vystavený těmito společnostmi, který od nich VŽDY po úspěšné platbě dostanete v elektronické podobě. Bez těchto údajů není možné platbu identifikovat a reklamace nebude uznána. Po ověření těchto údajů bude inzerát na VIP zařazen ručně.  Žádost o vrácení zakoupených kreditů

  Každý uživatel má právo požádat o vrácení zakoupených a nevyčerpaných kreditů nad částku 100Kč. Kredity budou vráceny na základě e-mailové žádosti a zaslání dokladu o zaplacení (vystaveného platební společností, nebo výpis z účtu). Kredity je možné vrátit pouze na bankovní účet. V žádném případě nezasíláme peníze složenkou či jinou cestou. Taktéž není možné proplatit kredity, které se automaticky připisují používáním serveru. Před vyplacením kreditů bude majitel účtu žádán o identifikaci.

  Kredity po zrušení registrace

  Postup vrácení kreditů po zrušení registrace je stejný jako v předchozím bodu. Majitel účtu bude žádán o identifikaci a budeme žádat i doklad o zaplacení. Pokud bude registrace zrušena pro závažné porušení pravidel serveru, dobrých mravů či kvůli rozporu se zákony ČR, veškeré kredity propadají a nebudou vráceny.  Reklamace nepřipsání kreditů

  Pokud nebudou po úspěšné platbě kredity automaticky připsány, je nutné kontaktovat administrátory serveru pomocí mailu, který musí obsahovat co nejpřesnější datum a čas, kdy došlo k platbě, login uživatele a taktéž doklad o zaplacení vystavený společností, přes kteru platba proběhla a který je VŽDY doručen elektronickou cestou a bez kterého není možné platbu identifikovat a reklamace nebude uznána. Po ověření těchto údajů budou kredity připsány ručně.

  Provozovatel a administrátoři serveru


  Autor celého serveru a jeho provozovatel

  Provozovatel:Martin Blažek
  Adresa:Vorlova 1041
  PSČ a Město:267 51 Zdice
  Mobil:+420 724 928 713
  e-Mail:martin.blazek@equimarket.eu
  ICQ:52042810 ICQ Number
  IČ:431 23 015
  DIČ:CZ7310250629
  ŽL:ZIVN/467/2009/Jir/3, den zápisu: 9.7.1992
  Firma není zapsána v OR
  Činnosti:
 • Služby spojené s chovem koní
 • Vývoj software v jazycích J2EE, SQL, PHP, JavaScript, Delphi
 • Tvorba internetových aplikací
 • Osobní WWW:http://www.blazek.info
   
  Generální partner: EQUISERVIS, s.r.o. - Servis pro Vás a vašeho koně

  Banner http://kone.blazek.info


  Administrátoři

  Jméno:Nicke-Mail
  Martin Blažekmahtionmartin.blazek@equimarket.eu
  Lucie Korejsoválucie.korejsovalucie.korejsova@gmail.com